Autowash Líbeznice - ruční mytí automobilu

 RUČNÍ MYTÍ AUTOMOBILů AUTOWASH LÍBEZNICE

Ruční mytí je nesporně nejšetrnější čištění a mytí automobilů. Už při základním mytí automobilu je Vaše auto nejen důkladně očištěno, ale rovněž je dodána základní ochrana laku, a to díky použití nano šamponu nebo tekutého vosku.  Ruční mytí nenahradí žádná jiná technologie mytí aut dnešní doby – samoobslužné mytí aut, kartáčové mytí aut a už vůbec ne suché mytí aut bez použití vody. Ruční mytí auta ve spojitosti s precizností a kvalitní autokosmetikou je stoprocentní kvalita a nedá se srovnat s žádnou jinou technologií mytí aut.

Autowash Líbeznice – profesionální ruční mytí automobilů Praha východ nabízí 2 druhy mycích programů.

Čištění výdechů z topení

ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU AUTOMOBILů

Dlouhodobé používání auta si vybírá daň i v podobě znečištěného interiéru – plasty, kůže, okna, čalounění sedaček, dveří, stropu a podlahy. Mnozí zákazníci si ani nedokázali představit, jak nádherný, voňavý a čistý interiér může být, když ho svěří do profesionální péče čištění automobilů.

Autowash Líbeznice – profesionální ruční mytí a čištění interiérů Praha východ nabízí kompletní čištění interiérů s parní dezinfekcí – čištění interiéru suchou cestou,  hloubkové tepování interiéru s parní dezinfekcí, hloubkové čištění kůže, impregnace kůže, luxování interiéru, impregnace a čištění plastů.

Při znečištění od psích chlupů, může být účtován poplatek 300Kč za jejich odstranění. Při silném znečištění interiéru vozu, může být účtován poplatek 30% z ceny základního programu čištění interiéru vozu.  V obou případech vždy závisí na míře znečištění.          

Autowash Líbeznice - leštění laku

VOSKOVÁNÍ AUTOMOBILů

Základní ochrana laku je aplikována již u ručního mytí použitím nano šamponu, ale ruční voskování auta krémovým nebo tvrdým voskem je úplně jiná liga a pohled na čerstvě navoskované auto vykouzlí úsměv na tváři snad každému. Precizní voskování karoserie zabezpečí to, že lak na autě bude nádherně lesklý, zbavený jemných škrábanců a hlavně ošetřen před nástrahami povětrnostních vlivů jako je sůl, UV záření a zima.
Při pravidelném voskování laku je lak stále zakonzervován a prodlužuje se jeho životnost a svěžest. Voskování auta doporučujeme  2 – 3 x ročně, v závislosti na tom, jaký vosk na auto je aplikován a jak dokonale je karoserie připravená – dekontaminovaná.

Autowash Líbeznice – profesionální ruční mytí a voskování laku Praha východ nabízí 3 druhy vosků.

Voskování automobilu

NANO OCHRANA AUTOMOBILů

Moderní doba přinesla nano povlak, který je tím nejvyšším možným stupněm ochrany povrchů   automobilů vůči silnému UV záření a povětrnostním vlivům. Nano ochrana laku vytváří také extrémní lesk a nádhernou hloubku laku a udržuje atraktivní vzhled automobilu. Nano ochrana Nano Ceramic Protect Soft má trvanlivost  9 až 12 měsíců – chrání lak, světla, venkovní plasty a lišty. Nano ochrana automobilů má neuvěřitelnou odpudivost vody, a proto výrazně eliminuje intenzitu mytí, a tak šetří hlavně Váš čas. Po aplikaci doporučujeme pravidelné šetrné mytí automobilu v naší – Autowash Líbeznice Praha východ.

Autowash Líbeznice – ruční automyčka Praha východ nabízí nano ochrana lakunano ochrana okennano ochrana textilunano ochrana střechy kabrioletu, nebo kompletní keramický povlak s tvrdostí H9, která je nejtvrdší na našem trhu se zárukou na 3 až 5 let.

Nano ochrana automobilu

ROZLEŠTĚNÍ LAKU

Rozleštěním laku docílíte prvotřídního estetického vzhledu vašeho vozu. Vyměňte jeho zašlou podobu za nový a jedinečný vzhled bez škrábanců a ostatních nedostatků. Šetrný proces, u něhož dochází ke strojnímu ošetření za pomoci špičkové techniky a vysoce kvalitních leštících past.

Vyleštěný a ošetřený povrch laku zabraňuje usazování nečistot. Po leštění doporučujeme využít aplikaci z některých námi nabízených vysoce odolných vosků.

Kromě leštění laku lze provádět také regeneraci světlometů. Prostřednictvím kvalitních leštících a brusných přípravků dojde k odstranění nejrůznějších skvrn, hlavně zmatovatění včetně hloubkových nečistot a zbytků starých preparátů. Výsledný efekt bude jasně viditelný.

Autowash Líbeznice – Praha východ vám nabízí kompletní rozleštění laku. Vše vám zodpovíme při osobní konzultaci.

Rozleštění laku automobilu

KERAMICKÁ OCHRANA LAKU

Nano Ceramic Protect Hard GOLD 9H jako jediná ochrana laku má vlastnosti  samohojícího efektu díky vlivu tepla. Narušení této ochrany laku standardním užíváním, lehkým osekáním od kamínků, nebo drobných šrámů z myčky na laku nebude viditelné. Lak bude stále působit celistvě se skleněným efektem. Toto je způsobeno vlivem tepla v letních měsících na keramický povlak. V případě hlubšího zásahu do keramiky lze odborně odstranit horkovzdušnou pistolí. Doporučujeme na aplikačním místě.

Aplikace tohoto produktu je možná pouze u vyškolených certifikovaných partnerů. Trvanlivost nano povlaku je deklarováno na 3 až 5 roků v závislosti od počtu vrstev – čím více vrstev tím vyšší odolnost. Maximální doporučený počet vrstev – 4 vrstvy. Kombinujeme s Nano Ceramic Protect Hard RED 9H (90% Si02) maximální tvrdost.

Keramický povlak vám naaplikujeme v našem aplikačním místě Autowash Líbeznice, Praha východ. Keramickou ochranu nanášíme pouze na 100% připravený vůz. Vše připravíme od ručního mytí, odmaštění, dekontaminace laku a opravu vad laku. Pouze na takto připravené vozidlo může být provedena aplikace.

Používané autokosmetické přípravky s certifikátem ISO 9001 a ISO 14001.

Autowash Líbeznice - keramická ochrana laku

Čištění vzduchu ozonizerem

Ozonový generátor AIRCLEAN 10G pomůže neutralizovat vzduch v prostorách, které jsou vystaveny silnému zápachu. Za pomoci ozonu mohou být také ze vzduchu odstraněny škodlivé spóry plísní, čímž se uleví alergikům a je podpořeno vaše zdraví. Také zatuchlý zápach může být neutralizován ozonizátorem. Ozonizér, obsahuje UV lampu a je tedy vhodný i na profesionální použití. Ozonové generátory se používají na provádění sanace především v autodílnách, hotelnictví, nebo sanitárních hygienických zařízeních. Ozonizér je vhodný a doporučovaný na odstranění zápachu z cigaret, nebo zvířat ve vozidlech, v lodích aj. Ozonizér dezinfikuje čištěný vzduch.

Co je to ozón?
Ozón (označovaný také jako O3) je molekula skládající se ze tří atomů kyslíku. Ve stratosféře chrání všechny živočichy na zemi před nebezpečným ultrafialovým (UV) zářením. Ozón je silně reaktivní molekula a reaguje proto snadno s látkami jako je amoniak. Díky tomu zabraňuje existenci nepříjemných zápachů.

Jaké jsou přednosti ozónu?
Použití ozónu ke zlepšení kvality vzduchu v uzavřených prostorech nabízí celou řadu výhod v porovnání s jinými metodami. Ozón je mimořádně šetrný k životnímu prostředí a přitom velmi účinný. Neobsahuje přitom žádné jedovaté chemikálie. Dostane se do všech materiálů a ničí živnou půdu mikroorganismů. Dezinfekce ozonem je vhodná 1x za 3 měsíce až 1/2 roku.

Autowash Líbeznice - pickup servis

Pickup servis

Potřebujete vyčistit vůz a nemůžete čekat, než bude služba hotová? Máte práci a své zájmy? Nabízíme vám řešení. U označených služeb (piktogram autíčka Možnost pickup servisu) přijedeme za vámi a váš vůz si vyzvedneme na určeném místě, vyčistíme u nás na provozovně a vyčištěný zase přistavíme zpět. Potřebujeme vždy znát jen adresu, kde a kam vůz vracíme. Je nám jedno, zda se vyzvedává a vrací na adresu jinou. V rámci služby počítáme okruh do 10km pro svoz a rozvoz ZDARMA.

S vyzvednutými vozy manipulují vyškolení zaměstnanci. Firma je pro případ poškození vozu pojištěna u pojišťovny Kooperativa.

  1. Vůz vyzvedneme na uvedené adrese v požadovaný čas
  2. Klient je sms informován o přistavení vozu  do areálu Autowash Líbzenice
  3. Provedeme objednanou službu
  4. Od 16:30 rozvážíme vozy zpět na uvedenou adresu, případně jinou dle zadání a potřeb zákazníka
  5. Zákazník si také během dne může po obdržení sms o vyhotovení služby vůz vyzvednout sám

služba je do 10km v rámci vyzvednutí a vrácení zpět účtována sazbou 0
nad 10 km je manipulační poplatek 7Kč za 1km