RUČNÍ MYTÍ AUTOMOBILů

Ruční mytí je nesporně nejšetrnější čištění a mytí automobilů. Už při základním mytí automobilu je Vaše auto nejen důkladně očištěno, ale rovněž je dodána základní ochrana laku, a to díky použití nano šamponu nebo tekutého vosku.  Ruční mytí nenahradí žádná jiná technologie mytí aut dnešní doby – samoobslužné mytí aut, kartáčové mytí aut a už vůbec ne suché mytí aut bez použití vody. Ruční mytí auta ve spojitosti s precizností a kvalitní autokosmetikou je stoprocentní kvalita a nedá se srovnat s žádnou jinou technologií mytí aut.

Autowash Líbeznice – profesionální ruční mytí automobilů Praha východ nabízí 2 druhy mycích programů.

 


ČIŠTĚNÍ INTERIÉRU AUTOMOBILů

Dlouhodobé používání auta si vybírá daň i v podobě znečištěného interiéru – plasty, kůže, okna, čalounění sedaček, dveří, stropu a podlahy. Mnozí zákazníci si ani nedokázali představit, jak nádherný, voňavý a čistý interiér může být, když ho svěří do profesionální péče čištění automobilů.

Autowash Líbeznice – profesionální ruční mytí a čištění interiérů Praha východ nabízí kompletní čištění interierů – čištění interiéru suchou cestou, čištění interiéru mokrou cestou – tepování interiéru, hloubkové čištění kůže, impregnace kůže, luxování interiéru, impregnace a čištění plastů.

 


VOSKOVÁNÍ AUTOMOBILů

Základní ochrana laku je aplikována již u ručního mytí použitím nano šamponu, ale ruční voskování auta krémovým nebo tvrdým voskem je úplně jiná liga a pohled na čerstvě navoskované auto vykouzlí úsměv na tváři snad každému. Precizní voskování karoserie zabezpečí to, že lak na autě bude nádherně lesklý, zbavený jemných škrábanců a hlavně ošetřen před nástrahami povětrnostních vlivů jako je sůl, UV záření a zima.
Při pravidelném voskování laku je lak stále zakonzervován a prodlužuje se jeho životnost a svěžest. Voskování auta doporučujeme  2 – 3 x ročně, v závislosti na tom, jaký vosk na auto je aplikován a jak dokonale je karoserie připravená – dekontaminovaná.

Autowash Líbeznice – profesionální ruční mytí a voskování laku Praha východ nabízí 3 druhy vosků.

 


NANO OCHRANA AUTOMOBILů

Moderní doba přinesla nano povlak, který je tím nejvyšším možným stupněm ochrany povrchů   automobilů vůči silnému UV záření a povětrnostním vlivům. Nano ochrana laku vytváří také extrémní lesk a nádhernou hloubku laku a udržuje atraktivní vzhled automobilu. Nano ochrana Nano Ceramic Protect Soft má trvanlivost  9 až 12 měsíců – chrání lak, světla, venkovní plasty a lišty. Nano ochrana automobilů má neuvěřitelnou odpudivost vody, a proto výrazně eliminuje intenzitu mytí, a tak šetří hlavně Váš čas. Po aplikaci doporučujeme pravidelné šetrné mytí automobilu v naší – Autowash Líbeznice Praha východ.

Autowash Líbeznice – ruční automyčka Praha východ nabízí nano ochrana lakunano ochrana okennano ochrana textilunano ochrana střechy kabrioletu.